מובילים אתכם להצלחה יד ביד

אודות

אודות

שמוליק רביד בע"מ

שמוליק רביד בע"מ היא חברה לייעוץ אסטרטגי, ארגוני ואישי המשלבת את שלוש מעגלי הייעוץ במטרה לאפשר מתן פתרון מלא בראיה מערכתית ללקוח. אנו רואים בשלוב התחומים מכפיל כוח ייעוצי, המאפשר לחברה לבנות תפיסה אסטרטגית מנצחת להתאים תשתיות ארגוניות התומכות באופן האפקטיבי ביותר במימוש האסטרטגיה תוך ליווי אישי למנהלים בהובלת השינוי והשגת התוצאות העסקיות.

החברה מתבססת על ניסיון רב שנים בארגונים שונים ומגוונים. ארגונים ציבוריים ופרטיים, גדולים וקטנים, חברות הייטק, פרמה, בנקים, הנדסה, קבלנות, צבא, תעשיה, משרדי עו"ד ועמותות. ארגונים מקומיים ובינלאומיים.

שמוליק רביד

את מסלול חיי בניתי בצעדים קטנים מקרית חיים המערבית, עיירת פועלים, בית אידיאליסטי, ערכים עזים של אהבת אדם, אהבת הארץ, עבודה קשה ואמונה בהצלחה, לשרות קרבי בנח"ל, האוניברסיטה העברית וחיים חדשים.

את דרכי הייעוצית הממשית התחלתי בחיל האוויר כיועץ ארגוני בבסיסי החיל. מספר שנים ברמון שבנגב ובתל נוף. 6 שנים עמדתי בראש המערכת הייעוצית של חיל האוויר. תפקיד המשלב ניהול כל המערכת הייעוצית וייעוץ אישי למפקדי חיל האוויר ולחיל כולו. כאן החלה להתגבש בי ההבנה שייעוץ חייב להיות מקיף, מערכתי, רב תחומי ובראיה כוללת וברוח זאת הקמתי את "שמוליק רביד בע"מ".

אני מביא עמי ידע וניסיון רבים בייעוץ אסטרטגי, ארגוני ואישי לרמות הארגון השונות. ניסיון בעבודה עם כל דרגי העבודה, הנהלות בכירות ומועצות מנהלים והכרות עם כל גווני הפעילות במשק.

אבני דרך מרכזיות

01

מקצוענות

אני מאמין שייעוץ מצוין מחייב להיות תמיד החדשני והמעודכן ביותר. ייעוץ מצוין הוא היכולת לתרגם את הידע לפעולה, לעשיה פרקטית ולביצוע התאמות לארגון והסביבה בה אנו פועלים. אני מאמין שמקצוענות היא שילוב של יכולת מקצועית מרשימה עם גישה הנוגעת בלקוח, קשובה ומבינה היטב את צרכיו ויכולה להתחבר לממדים האנושיים, הרציונאליים והרגשיים של הלקוח.

02

להיות עם הלקוח

אני מאמין בגישה אישית. הבסיס להצלחה לתפיסתי היא היכולת להבין היטב את הלקוח, את צרכיו כמו גם את אישיותו על מנת שניתן יהיה להעניק לו ייעוץ התפור לצרכיו ואישיותו אשר יאפשר לו לקחת, לשכלל וליישם בהתאם לצורכי הארגון והאני מאמין שלו.

03

למידה

אני מאמין שתהליך ייעוץ הוא תהליך של למידה הדדית. הידע הרב שאני וחברי מביאים בחלקו הרב מקורו בלקוחותינו. אנו לומדים מכל לקוח ומביאים את הניסיון המצטבר לכל ארגון. תהליך הלמידה הוא הדדי והוא באושיות הייעוץ המצוין. המבחן של ייעוץ טוב כמו גם בניהול טוב הוא מה נשאר אחריך.

04

שינוי

אני מאמין בשינוי כדרך חיים, בתנועה בלתי פוסקת, בחדשנות. תהליך ייעוצי מצוין חייב להוביל לתנועה. להיות מודע לשינויים בסביבה העסקית ובתודעה, שינויים שמחייבים שינוי ברמה האישית והמקצועית. אני גם מקבל את אמרתו של קיינס: "הקושי הגדול ביותר בעולם הוא לא להביא לכך שאנשים יקבלו רעיונות חדשים, אלא לגרום להם לשכוח את הישנים".

“אני מאמין בשינוי כדרך חיים, בתנועה בלתי פוסקת, בחדשנות”

שמוליק רביד

ניסיון מוכח של מעל 30 שנה

אבני דרך מרכזיות

מייסד שמוליק רביד בע"מ

שמוליק רביד בע"מ היא חברה לייעוץ אסטרטגי, ארגוני ואישי המשלבת את שלוש מעגלי הייעוץ במטרה לאפשר מתן פתרון מלא בראיה מערכתית.

יועץ ארגוני ראשי של חיל האויר הישראלי (סוציולוג חילי)

ראש המערכת הייעוצית של חיל האוויר. תפקיד המשלב ניהול כל המערכת הייעוצית וייעוץ אישי למפקדי חיל האוויר ולחיל כולו.

יו"ר מועצת המנהלים של אופטיקנה

ניסיון בעבודה עם כל דרגי העבודה, הנהלות בכירות ומועצות מנהלים והכרות עם כל גווני הפעילות במשק

הנחייה וליווי סטודנטים בשלב הפרקטיקום באוניברסיטת בן גוריון

יעוץ מצוין הוא היכולת לתרגם את הידע לפעולה, לעשיה פרקטית ולביצוע התאמות לארגון והסביבה בה אנו פועלים.

MA - סוציולוגיה ואנתרופולוגיה חברתית

בהצטיינות באוניברסיטה העברית בירושלים- התמחות בייעוץ ארגוני (במשולב עם מנהל עסקים ופסיכולוגיה).

אתם תסמנו לנו את המטרה - אנחנו נראה לכם את הדרך

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו לתיאום פגישת הכוונה והיכרות ללא עלות וללא התחייבות כי אנו בטוחים בהצלחה המשותפת